Кабачкова дієта: перелік етапів і правил схуднення

Кабачкова дієта Дієти

Кабачкова дієта: перелік етапів і правил схуднення. Корисні властивості кабачків давно були помічені дієтологами. Так, цей овоч багатий на різні хімічні речовини, що зміцнюють здоров’я людини. Він також має невелику калорійність і, отже, може вживатися без ризику набору ваги. При цьому, попри маленьку енергомісткість, завдяки поживним елементам, що містяться в кабачку, людина довго не відчуватиме голоду. Крім того, кабачки поєднуються з багатьма іншими продуктами й, тому не важко буде створити на їх основі дієтичний раціон.

Ці властивості продукту лягли в основу двадцятиденного схуднення за допомогою кабачків.

Читайте також: Рибна дієта: етапи схуднення, меню, переваги та недоліки

Кабачкова дієта: основи дієти на кабачках

  1. Головне правило описуваного курсу зниження ваги — щоденне вживання кабачків. Вибирати краще молоді продукти, оскільки вони є більш м’якими й корисними.
  2. Попри відносно невелику тривалість дієти, фахівці з розв’язання проблем із харчуванням радять використовувати її поетапно.
  3. На першому, попередньому етапі, який починається за п’ять днів до початку самої програми схуднення бажано виключити з харчування заборонені продукти.
  4. Другий етап — це власне двадцятиденний курс схуднення за допомогою нової методики харчування.
  5. На третьому етапі, який займає п’ять днів після кабачкової дієти, рекомендується включити раніше виключені страви та продукти в харчування.
  6. Дієтологи склали два протилежних за своїм призначенням списки продуктів. Перший — включає те, що необхідно додавати в раціон до кабачків: нежирне м’ясо, морепродукти, рис, яйця, вівсяну кашу, овочі, горіхи, мед, молочні продукти, фрукти, ягоди, гриби, маслинову олію, сухофрукти, гречку, соєве і кокосове молоко, рибу, лляну кашу, самостійно приготовані сосиски й соки, цільнозерновий хліб.
  7. Другий список, навпаки, містить перелік тих інгредієнтів харчування, які потрібно виключити: алкоголь, жирне м’ясо і молочні вироби, випічку, манку, консерви, маргарин, майонез, солодощі, перловку і пшоно, газовану воду, мариновані продукти, стару картоплю, вершкове масло, кедрові горіхи, швидкоїжу, кетчуп.
  8. Ще одне правило кабачкової дієти — використання методики підрахунку калорійності. На добу вона не повинна перевищувати 1165 кілокалорій.
  9. Важливою порадою від дієтологів також є виключення такого методу приготування продуктів як смаження. Його краще замінити на приготування в духовці або на грилі.

Кабачкова дієта: триденний раціон

Перший день: омлет із кабачками й томатами по-італійськи, кава; рибний суп із водоростями, апельсиновий сік; рис із курячо-кабачковими оладками, запеченими в духовці, томатний сік.

Другий день: цільнозернові тости з кабачково-грибним паштетом, кава; вершковий суп-пюре з кабачків і молодої картоплі з грінками, грушевий сік; парові котлети з індички, огірок, чай.

Третій день: сирна маса з журавлиною, зелений чай; рисова локшина з тушкованими кабачками, беконом і грибами, ягідний сік; куряче м’ясо з кабачками запечене в сметанному соусі, кефір.

Читайте також: Апельсинова дієта для схуднення: переваги та недоліки

Переваги та недоліки методики кабачкової дієти

Основна перевага кабачкового курсу схуднення — гарний результат, що дорівнює мінусу чотирьом — шести кілограмам. Крім того, він дасть змогу очистити травну систему за допомогою особливого набору дозволених продуктів. Імунна ж система збагатиться мікро- і макроелементами. Ще одна перевага кабачкової дієти — варіативне дієтичне меню, яке є не тільки безпечним для здоров’я, а й дає більше шансів проходження методики без зривів і переїдань.

До недоліків цієї дієти можна віднести не тільки необхідність щоденного обліку калорійності вживаної їжі, а й велику кількість кабачків у раціоні. Також дієта обмежує використання в харчуванні деяких корисних продуктів.

Оцініть статтю
Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів?
Згоден
Политика конфиденциальности