Грушева дієта: правила, переваги та недоліки

Грушева дієта Дієти

Груша є досить популярним фруктом. Вона містить до свого складу дещо менше цукру, ніж яблуко, водночас маючи більшу солодкість. Також груша має невелику калорійність, що дорівнює 42 кілокалорії на сто грамів продукту.

Сам плід у зв’язку з тим, що в складі має величезний запас не тільки вітамінів, а й корисних мікроелементів, допомагає зміцнити імунну та обмінну системи організму. Ба більше, в груші містяться ефірні олії, що дають змогу швидко усунути симптоми депресії. На ці властивості цього продукту звернули свою увагу фахівці з проблем харчування і створили 25-денну грушеву дієту.

Правила схуднення на грушах “Грушева дієта”:

  1. Основою схуднення є груша. Вона має бути присутня в раціоні не більше п’яти разів на добу. Цей фрукт зручно використовувати як десерт або перекус. Можна також робити різні не газовані й не алкогольні напої на основі груші.
  2. Ця дієта не обмежується вживанням тільки одного продукту. Так, у харчування потрібно додавати: курку, оливкову олію, ягоди, горіхи, цільнозерновий хліб, рис, м’ясо індички, овочі, гречку, яйця, вівсянку, нежирні молочні продукти, морепродукти, мед, соєве та кокосове молоко, гриби.
  3. Під час приготування їжі слід користуватися всіма методами її обробки, окрім смаження та консервації. Їх можна замінити приготуванням на грилі або випіканням у духовці.

Оскільки дієта є відносно тривалою методикою боротьби із зайвою вагою, її радять розділити на три етапи.

Етап перший — це процес триденної відмови від деяких продуктів. До них відносять: жирне м’ясо і молочні продукти, фрукти, макарони, газовану воду, алкоголь, перловку, консерви й копчені продукти, пшоно, випічку, маргарин, майонез, вершкове масло, ковбаси, швидкоїжу, манку.

Другий етап — це власне період схуднення людини. Він зазвичай триває до двадцяти днів.

Третій етап — це процес відходу від дієтичного харчування і повернення до звичного раціону. Він триває близько трьох днів і полягає в поступовому введенні у вживання продуктів, які раніше опинилися під забороною.

Читайте також: Принципи екологічної дієти: худнути без шкоди для себе та природи

Важливим правилом розглянутої системи боротьби із зайвими кілограмами є підрахунок калорійності. Вона не повинна на добу перевищувати позначку в 1230 кілокалорій. При цьому можна щодня в межах цієї цифри знижувати — підвищувати калорійність на 100-150 кілокалорій для розгону обміну речовин.

Триденне харчування

Перший день: запечена з вівсянкою і сиром груша, кокосове молоко; суп із гречкою і курячими тюфтельками, груша, зелений чай; салат із кети з овочами, морс із грушевого сиропу.

Другий день: салат із грушею, медом, горіхами, грецький йогурт; суп із молодої картоплі зі шматочками індички, одне сирно-грушеве печиво, чай; відварена тріска із запеченими овочами, томатний сік.

Третій день: омлет зі шпинатом і сиром, грушевий сік; рисова локшина з морепродуктами в сирному соусі, грушевий компот; сирно-грушева запіканка з чаєм.

Переваги та недоліки “Грушевої дієти”:

Головною перевагою схуднення на грушах є організація ефективної боротьби із зайвою вагою. Крім того, грушева дієта дасть змогу:

  • збагатити організм комплексом вітамінів і мікроелементів;
  • поліпшити стан здоров’я;
  • прищепити правила правильного харчування людині, яка худне;
  • спланувати різноманітний раціон;
  • побічно поліпшити кулінарні вміння.

Дієта на основі груші має і кілька недоліків. По-перше, це виключення з ужитку багатьох корисних продуктів (наприклад, фруктів, деяких видів м’яса). По-друге, це необхідність контролювання харчування через підрахунок калорійності. Ця процедура займає багато часу.

Оцініть статтю
Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів?
Згоден
Политика конфиденциальности