Історія появи парфумів бере свій початок з часів Стародавнього Єгипту. На відміну від сучасної парфумерії, тоді в сухі парфуми додавали віск, парафін або тальк. Сьогодні ці елементи замінюються спиртом, що дає змогу збільшити час видаваного запаху. Велика кількість парфумерії, яку сьогодні можна зустріти на прилавках, надає нам вибір, і це, безсумнівно, добре! Але як правильно вибрати аромат, який підійде саме вам? Ми спробуємо розглянути на прикладах.
Види парфумерії
Сьогодні можна визначити для себе три основні види парфумерії, до яких ми віднесемо:
- Парфуми;
- Води;
- Одеколони.
Розрізняються вони за своєю концентрацією вмісту ароматичних речовин (які власне і видають аромат). Відповідно найнасиченіший і найстійкіший запах у парфумів, а найлегший і найнепомітніший (і, звичайно, найдешевший) видає одеколон.
Як вибрати парфуми – корисні поради
- Не варто купувати парфуми тільки тому, що вони чудово пахнуть на вашій знайомій, бо на кожній шкірі запах (особливо якщо вони на основі олій) виходить різний і може відрізнятися від того, який ви хотіли отримати.
- Також, під час купівлі, необхідно пам’ятати, що парфумерна продукція на основі олій, має набагато менший термін придатності, ніж спиртові.
- Маленького флакона хороших парфумів вистачить на довгий час, адже потрібна всього одна крапля, щоб видавати приємний аромат протягом тривалого часу, що не можна сказати про одеколони для тіла. Концентрація рядового одеколону не перевищує і 5% ароматних речовин. Але зате ним можна сміливо душити постільну білизну і рушники.
- У холодні пори року, жінки віддають перевагу теплим ноткам запахів. Деякі з них мають запах сандалу, кориці, мускусу, ванілі, мигдалю і гвоздики.
- У теплу погоду, популярності набирають акватичні, квіткові та цитрусові аромати, які можна зустріти у складі туалетних вод.
Будьте прекрасні в будь-яку пору року!